2024 PALOHEINÄN JÄÄHALLIN VIIKKO-OHJELMA 2024
VKO 17 maanantai 22.4. tiistai 23.4. keskiviikko 24.4. torstai 25.4. perjantai 26.4. lauantai 27.4. sunnuntai 28.4. VKO 17
K1 K2 Kenttä 1 Kenttä 2 Kenttä 1 Kenttä 2 Kenttä 1 Kenttä 2 Kenttä 1 Kenttä 2 Kenttä 1 Kenttä 2 Kenttä 1 Kenttä 2 Kenttä 1 Kenttä 2 K1 K2
7:00 6:45 Meconet Hartela NCC HYKS - Mapo Lassilan Ex-siemens 7:00 6:45
7:30 7:15 Veikkaus 700-800 Thermo Notkeat 18.8-10.5 7:30 7:15
8:00 7:45 Nokia x ABB Nokia Transval ABB 8:00 7:45
8:30 8:15 x Industry 800-900 Freetime 8:30 8:15
9:00 8:45 PJK HIFK Vaksit HIFK U7 2017 9:00 8:45
9:30 9:15 Peiponpesä Hockey HJK TU8/10 9.00-10.00 9:30 9:15
10:00 9:45 MTV pk 930-1030 MTV HIFK U7 2018 10:00 9:45
10:30 10:15 Pakila HIFK HTK 10.00-11.00 10:30 10:15
11:00 10:45 HL Penguins HJK U13 11:00 10:45
11:30 11:15 1100-1230 HIFK 11:30 11:15
12:00 11:45 HJK U13 12:00 11:45
12:30 12:15 1300-1400 HL HIFK U8 12:30 12:15
13:00 12:45 yleisöl. 1315-1415 U15 HIFK 13:00 12:45
13:30 13:15 ei mailoja yleisöl. U15 13:30 13:15
14:00 13:45 mailat HJK HJK 14:00 13:45
14:30 14:15 Lari GRK U9/10 14:30 14:15
15:00 14:45 HIFK HIFK K-Kissat 15:00 14:45
15:30 15:15 HIFK U15 HJK HJK U18 15:30 15:15
16:00 15:45 Lari HIFK HJK Are U11/12 HJK Finnair HJK HJK 16:00 15:45
16:30 16:15 mv K-KISSAT U11/12 HJK U9/10 HIFK HJK U13 U18m 16:30 16:15
17:00 16:45 K-KISSAT HJK U9/10 HJK HIFK HJK HJK U14 17:00 16:45
17:30 17:15 HJK HIFK U13 HJK U15 U13 HJK HIFK U11/12 HJK 17:30 17:15
18:00 17:45 mv HIFK U13 HJK U11/12 U8 U15 HJK HJK U13 HJK HJK 18:00 17:45
18:30 18:15 U9 HIFK U8 HJK HJK U15 U15 U11/12 18:30 18:15
19:00 18:45 HJK HIFK U15 HJK U18s U18m HIFK HJK HIFK HJK 19:00 18:45
19:30 19:15 U14 U14 HIFK U18m U15 U13 U13 U18m Jäte HKK HJK HJK 19:30 19:15
20:00 19:45 HJK HIFK U18 K-KISSAT HJK HJK HJK HJK U18s U11/12 20:00 19:45
20:30 20:15 U15 U18 HJK U14 HIFK U14 U18s U13 20:30 20:15
21:00 20:45 Disney U18s U18 HJK kaukis 21:00 20:45
21:30 21:15 On Ice Parkcity City Horo U18s Tavastia 2045-2200 21:30 21:15
22:00 21:45 Pajunen Kopo Bewe vs Tavastia 22:00 21:45
22:30 22:15 vs Farmi O T Dynamo 22:30 22:15
23:00 22:45 Pallokerho 23:00 22:45
23:30 23:15 23:30 23:15
K1 K2 Kenttä 1 Kenttä 2 Kenttä 1 Kenttä 2 Kenttä 1 Kenttä 2 Kenttä 1 Kenttä 2 Kenttä 1 Kenttä 2 Kenttä 1 Kenttä 2 Kenttä 1 Kenttä 2 K1 K2
VKO 17 maanantai 22.4. tiistai 23.4. keskiviikko 24.4. torstai 25.4. perjantai 26.4. lauantai 27.4. sunnuntai 28.4. VKO 17