Viikko : 8 mobiilinäkymä

2024 HERNESAAREN JÄÄHALLIN VIIKKO-OHJELMA 2024
VKO 8 maanantai 19.2. tiistai 20.2. keskiviikko 21.2. torstai 22.2. perjantai 23.2. lauantai 24.2. sunnuntai 25.2. VKO 8
K1 ja K3 K2 Kenttä 1 Kenttä 2 Kenttä 3 Kenttä 1 Kenttä 2 Kenttä 3 Kenttä 1 Kenttä 2 Kenttä 3 Kenttä 1 Kenttä 2 Kenttä 3 Kenttä 1 Kenttä 2 Kenttä 3 Kenttä 1 Kenttä 2 Kenttä 3 Kenttä 1 Kenttä 2 Kenttä 3 K1 ja K3 K2
7:00 7:15 7:00 7:15
7:30 7:45 7:30 7:45
8:00 8:15   8:00 8:15
8:30 8:45 8:30 8:45
9:00 9:15 9:00 9:15
9:30 9:45 9:30 9:45
10:00 10:15 10:00 10:15
10:30 10:45 10:30 10:45
11:00 11:15 11:00 11:15
11:30 11:45 11:30 11:45
12:00 12:15 Super Henttinen .12.15 12:00 12:15
12:30 12:45 Metrics Jalonen 12:30 12:45
13:00 13:15 13.00 13.15 13:00 13:15
13:30 13:45 13.45 13:30 13:45
14:00 14:15 Partanen 14:00 14:15
14:30 14:45 14.30 14:30 14:45
15:00 15:15 Liikanen 15.00 15.15 15:00 15:15
15:30 15:45 15.30 15.30 Therman 15.30 ? 15.45 Klinikka 15:30 15:45
16:00 16:15 Liikanen 0:00 Edu PME Beavers 16:00 16:15
16:30 16:45 16.30 Galis 16.30 16.45 16:30 16:45
17:00 17:15 HL Tiikerit Tukiainen HL Tiikerit 17.30 HTK Tiikerit 17.00 HSK Tiikerit 17.00 KP 17.15 Eväsleipä 17:00 17:15
17:30 17:45 17.45 Kesä MV Or-Ku Kašmir HK 17:30 17:45
18:00 18:15 Kasmir 17.45 18.00 18:00 18:15
18:30 18:45 HL Bricks HL Tiikerit 18.45 HTK Tiikerit 18.30 HSK Kurkot 18.30 KP 18.45 Raivio 18:30 18:45
19:00 19:15 19.00 Tamminen LADY Hyry Tiikerit 19.15 19:00 19:15
19:30 19:45 Laakso 19.00 Lady Korhonen 19:30 19:45
20:00 20:15 Forsberg EHK 20.15 Tiikerit Pirkat 20.00 Panthers KP PIPO Tiikerit EHK 20.00 Aimot 20.30 20:00 20:15
20:30 20:45 Jagr Lady Leecooper 2000-2115 Lady Jagr 20:30 20:45
21:00 21:15 KP KP 21.15 21.00 Okko Noronen 21.30 21:00 21:15
21:30 21:45 Edu Musta Helin Liikanen Korhonen 21:30 21:45
22:00 22:15 22.15 22.30 21.30-22.30 Cobra 21.30-22.30 22.15 22:00 22:15
22:30 22:45 22:30 22:45
23:00 23:15 23:00 23:15
23:30 23:45 23:30 23:45
K1 ja K3 K2 Kenttä 1 Kenttä 2 Kenttä 3 Kenttä 1 Kenttä 2 Kenttä 3 Kenttä 1 Kenttä 2 Kenttä 3 Kenttä 1 Kenttä 2 Kenttä 3 Kenttä 1 Kenttä 2 Kenttä 3 Kenttä 1 Kenttä 2 Kenttä 3 Kenttä 1 Kenttä 2 Kenttä 3 K1 ja K3 K2
VKO 8 maanantai 19.2. tiistai 20.2. keskiviikko 21.2. torstai 22.2. perjantai 23.2. lauantai 24.2. sunnuntai 25.2. VKO 8