Viikko : 5 mobiilinäkymä

2023 PALOHEINÄN JÄÄHALLIN VIIKKO-OHJELMA 2023
VKO 5 maanantai 30.1. tiistai 31.1. keskiviikko 1.2. torstai 2.2. perjantai 3.2. lauantai 4.2. sunnuntai 5.2. VKO 5
K1 K2 Kenttä 1 Kenttä 2 Kenttä 1 Kenttä 2 Kenttä 1 Kenttä 2 Kenttä 1 Kenttä 2 Kenttä 1 Kenttä 2 Kenttä 1 Kenttä 2 Kenttä 1 Kenttä 2 K1 K2
7:00 6:45 Meconet Hartela NCC HYKS - Mapo Lassilan 7:00 6:45
7:30 7:15 IPK Veikkaus 700-800 TellBalls Notkeat 7:30 7:15
8:00 7:45 Nokia 730-830 ABB Industry Nokia Transval ABB 8:00 7:45
8:30 8:15 PHYK 800-900 Haaga perusk Freetime 8:30 8:15
9:00 8:45 Paloheinä aa muok. Paloheinä 6a 830-930 PJK HJK HIFK Vaksit HIFK 9:00 8:45
9:30 9:15 Torpparinm. 900-1000 MTV 900-1000 HTK MTV Hockey U7 U13 U14 9:30 9:15
10:00 9:45 pk. 70v. Peiponp. pk Wesa/70 10:00 9:45
10:30 10:15 Paloheinä 6C Torpparinm. 1000-1100 Pakila 1000-1100 Hocby/70 HJK U12 HIFK HTK HIFK 10:30 10:15
11:00 10:45 HL Torpparinm. peruskoulu Penguins vs U14 U13 11:00 10:45
11:30 11:15 peruskoulu K-Tiikerit HIFK U19 11:30 11:15
12:00 11:45 HL HIFK HJK vs 12:00 11:45
12:30 12:15 Paloheinä 1300-1400 U15 KK SuKiKa 12:30 12:15
13:00 12:45 aa yleisöl. 1315-1415 HJK 13:00 12:45
13:30 13:15 ei mailoja yleisöl. HJK U10 U8/9 13:30 13:15
14:00 13:45 Nurmenkari mailat GRK vs HIFK U17 K-Kissat 14:00 13:45
14:30 14:15 Lari 1400-1500 HTA Lari Grani vs HJK U11 14:30 14:15
15:00 14:45 1400-1700 HL HIFK HIFK FoPS vs K-Kissat 15:00 14:45
15:30 15:15 1430-1800 U14 U15 HJK HSK HJK K-Espoo 15:30 15:15
16:00 15:45 HIFK HJK Are U10/11 HJK Finnair U8/9 HJK U14 HJK U15 16:00 15:45
16:30 16:15 mv U10/11 K-Kissat U8/9 HJK U16 vs vs 16:30 16:15
17:00 16:45 HJK HJK HIFK HIFK HJK vs Hyri K-Vantaa 17:00 16:45
17:30 17:15 mv HIFK HJK U10/11 U15 HJK U13 U14 HJK U14 HaKi HJK U14 17:30 17:15
18:00 17:45 HJK U9 HIFK U13 HJK HIFK U12 HIFK vs vs 18:00 17:45
18:30 18:15 mv HIFK U13 U16 HJK U14 U14 HJK Viikingit HaKi HJK U15 18:30 18:15
19:00 18:45 HJK U14 HIFK HJK U15 HIFK u13 HJK HIFK U16 HJK U13 vs 19:00 18:45
19:30 19:15 U14 HIFK U15 U16 HJK vs U13 U15 Jä-Te HKK vs Jää-Tiikerit 19:30 19:15
20:00 19:45 HJK U17 HIFK U14 HJK EVU HJK U17 HJK HJK K-Espoo 20:00 19:45
20:30 20:15 U15 U17 HJK U15 HIFK vs U13 U15 20:30 20:15
21:00 20:45 Kopo Disney U12 Parkcity U17 Viikingit Tavastia Dirty Dozen 21:00 20:45
21:30 21:15 vs On Ice Pitki Tavastia OKK Hoki Munkit vs vs 21:30 21:15
22:00 21:45 Jää-Tiikerit Bewe vs vs Dynamo kunto vs GrIFK Rapo 22:00 21:45
22:30 22:15 vs Mehujää GrIFK AJO 22:30 22:15
23:00 22:45 RB Fireball 23:00 22:45
23:30 23:15 23:30 23:15
K1 K2 Kenttä 1 Kenttä 2 Kenttä 1 Kenttä 2 Kenttä 1 Kenttä 2 Kenttä 1 Kenttä 2 Kenttä 1 Kenttä 2 Kenttä 1 Kenttä 2 Kenttä 1 Kenttä 2 K1 K2
VKO 5 maanantai 30.1. tiistai 31.1. keskiviikko 1.2. torstai 2.2. perjantai 3.2. lauantai 4.2. sunnuntai 5.2. VKO 5