Viikko : 8 mobiilinäkymä

2024 PALOHEINÄN JÄÄHALLIN VIIKKO-OHJELMA 2024
VKO 8 maanantai 19.2. tiistai 20.2. keskiviikko 21.2. torstai 22.2. perjantai 23.2. lauantai 24.2. sunnuntai 25.2. VKO 8
K1 K2 Kenttä 1 Kenttä 2 Kenttä 1 Kenttä 2 Kenttä 1 Kenttä 2 Kenttä 1 Kenttä 2 Kenttä 1 Kenttä 2 Kenttä 1 Kenttä 2 Kenttä 1 Kenttä 2 K1 K2
7:00 6:45 Meconet NCC Mapo Lassilan Ex-siemens 7:00 6:45
7:30 7:15 Veikkaus Notkeat 7:30 7:15
8:00 7:45 Nokia ABB Nokia Transval ABB 8:00 7:45
8:30 8:15 Industry Freetime 8:30 8:15
9:00 8:45 PJK HJK HIFK Vaksit HIFK U13 9:00 8:45
9:30 9:15 Saari Hockey U8 TU8/10 vs 9:30 9:15
10:00 9:45 MTV 930-1030 Ks-helicom 70v. MTV JK-valmennus EVU 10:00 9:45
10:30 10:15 1000-1100 Pakila 1000-1100 HJK U12 HIFK HTK HIFK U14 10:30 10:15
11:00 10:45 HL Penguins vs U13 vs 11:00 10:45
11:30 11:15 1100-1230 EPS Jokerit 11:30 11:15
12:00 11:45 HIFK HJK HIFK U18 12:00 11:45
12:30 12:15 1300-1400 HL U14 KK vs 12:30 12:15
13:00 12:45 yleisöl. 1315-1415 HIFK HJK U13 K-Kissat 13:00 12:45
13:30 13:15 ei mailoja yleisöl. HJK U18 vs 13:30 13:15
14:00 13:45 Talvirieha Talvirieha mailat U9/10 HIFK U15 Warriors 14:00 13:45
14:30 14:15 GRK vs HJK 14:30 14:15
15:00 14:45 Tappara U9/10 K-Kissat 15:00 14:45
15:30 15:15 HIFK HJK HJK 15:30 15:15
16:00 15:45 mv HJK U11/12 HJK HIFK Finnair U16 HJK HJK 16:00 15:45
16:30 16:15 K-KISSAT U11/12 U9/10 U15 HJK U16 U15 16:30 16:15
17:00 16:45 K-KISSAT HIFK HJK U11/12 17:00 16:45
17:30 17:15 HJK HJK U14 HJK HIFK U11/12 HJK 17:30 17:15
18:00 17:45 mv HIFK HIFK U8 U18m U14 HJK U14 HJK HJK 18:00 17:45
18:30 18:15 U9 U13 HJK U15 U18s U11/12 18:30 18:15
19:00 18:45 HJK HIFK U18s HIFK HJK HIFK HJK 19:00 18:45
19:30 19:15 U14 U14 HIFK HG HJK U15 U14 U13 U18m Jäte HKK HJK HJK 19:30 19:15
20:00 19:45 HJK HIFK vs U16 K-KISSAT HJK HJK HJK U14 U11/12 20:00 19:45
20:30 20:15 U15 U18 Veter.tiimi HJK U18m HIFK HJK U16 U18s 20:30 20:15
21:00 20:45 Disney U18m U18 U18s Dirty Dozen 21:00 20:45
21:30 21:15 Pakila On Ice Parkcity Sudet Hokimunkit Tavastia vs 21:30 21:15
22:00 21:45 Penguis Kopo Pitki vs Tavastia vs Bandy 50 22:00 21:45
22:30 22:15 vs Korson Pallo Dynamo IHM 22:30 22:15
23:00 22:45 MyPS 23:00 22:45
23:30 23:15 23:30 23:15
K1 K2 Kenttä 1 Kenttä 2 Kenttä 1 Kenttä 2 Kenttä 1 Kenttä 2 Kenttä 1 Kenttä 2 Kenttä 1 Kenttä 2 Kenttä 1 Kenttä 2 Kenttä 1 Kenttä 2 K1 K2
VKO 8 maanantai 19.2. tiistai 20.2. keskiviikko 21.2. torstai 22.2. perjantai 23.2. lauantai 24.2. sunnuntai 25.2. VKO 8